• 58 içerik
  • 12 kategori
  • 0 yorum
  • 5 tane de

CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

POPÜLER İÇERİKLER
(OKUNMA SAYISINA GÖRE)
0 yorum

Dünya’nın En Sıcak 10 Yeri Ölüm Vadisi, Amerika Doğu Kaliforniya’nın Mohave çölünde bulunan bir vadiye verilen addır. Rekor sıcaklık 56 derece ölçülmüştür. ..

0 yorum

Evlilik Bizden Ne İster ? Sadakat ister Sukunet ister Güven ister Tebessüm ister Emek ister Karşılıklı özveri ister İyi niyet ister..

0 yorum

Kristoffer Koch isimli kişi 2009 yılında bitcoin’e 27 dolar yatırdı. Üstünde yıllar geçti fakat Kristoffer Koch yatırdığı parayı unuttu. 2008 yılında Satoshi Nakama..

0 yorum

Dünyanın En Soğuk 10 Yeri Oymyakon-Rusya Yakutistan Özerk Cumhuriyetindeki Oymyakon köyünde Şubat ayında sıcaklıkların -71,1 dereceye kadar düştüğü tespit edilmiştir. (23..

0 yorum

Ceviz Badem Avakado Muz Kara Orman Meyvaları Melisa Çayı Mantar Çikolata..

0 yorum

Batan Gemi Titanic Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Sıra Dışı Bilgi Titanic 15 Nisan 1912 yılında Kuzey Atlantik Denizinde bir buz dağına çarparak tam 1.514 kişiye mezar olan zaman..

0 yorum

Black Diamond VIPN Smartphone Telefonda iki tane pırlanta bulunuyor. BlackBerry’nin meşhur yön çubuğu bu telefonda da mevcut. Fiyatı yaklaşık 300 bin dolar. Gresso Luxor Las..

0 yorum

10 Adımda Kendinizi Tanıyın Hayata daha pozitif bakabilmek, her şeyden önce kendimizi tanımaktan geçiyor. Bunu adım adım nasıl yapabileceğimizden bahsetmek gerekirse; 1} Doğal..

0 yorum

Doğada Daha Çok Zaman Geçirmemiz İçin 13 Sağlam Neden: Doğa Nedir? Doğa canlıların en geniş yaşam alanı olan yere denir. Doğa insan eline bağlı olmaksızın sürekli kendi..

0 yorum

Doğru Eşi Bulmanın 4 Altın Kuralı 1- Kendinizi tanıyın 2- Önceliklerinizi belirleyin 3-Karşınızdakini doğru ve yansız keşfetmeye çalışın 4- Olmazsa olmazlarınıza sahip..